📢 Купить рекламу на сайте  — узнать цены и условия размещения!
📢
Купить рекламу на сайте — узнать цены здесь →

Entity і TSM FTX зіграли внічию на TI 11

Entity і TSM FTX зіграли внічию на TI 11
21.04.2025 Новини キキキ 0 комент. 1 хв 866 перегляд.

Зустріч між командами Entity і TSM FTX пройшли внічию у своїй групі B на The International 2022 з Dota 2. Команди заробили по одному балу.

Тепер команда Entity спробує обіграти Team Secret. Є ймовірність, що вони також зіграють внічию. TSM зіграє з beastcoast, хоча в перемогу TSM ми не віримо. Матчі продовжаться обох команд 17 жовтня 2022 року, 11 ранку.

Оставить комментарий