📢 Купить рекламу на сайте  — узнать цены и условия размещения!
📢
Купить рекламу на сайте — узнать цены здесь →

Як зняти блокування VAC з CS2?

15.04.2025 Запитання faq_qame_pro 1 комент. 1 хв 817 перегляд.

Нещодавно я зіткнувся з проблемою: отримав блокування VAC у CS2. Це створює серйозні труднощі, оскільки тепер я не можу грати на серверах, які використовують VAC. Я не впевнений, що стало причиною блокування, і мені складно зрозуміти, як виправити ситуацію. Гра є важливою частиною мого дозвілля, і я хотів би розібратися в цьому питанні.

Комментарии

1
  1. Сергей

    Зняти блокування VAC з CS2 неможливо. VAC-бани є постійними і не підлягають оскарженню чи зняттю.

Оставить комментарий